Kuchnie klasyczne

ROCCA olcha biała

Klasyczne, szykowne białe fronty, szklane witryny z drewnianymi szprosami i eleganckie srebrne uchwyty stanowią nowoczesne nawiązanie do zawsze modnego stylu retro. Kompaktowy piekarnik, płaski pochłaniacz oraz podłużna płyta ceramiczna wnoszą do klasycznej kompozycji eklektyczne akcenty. Niskie szafki jednoszufladowe poszerzają zakres funkcjonalny pomieszczenia z czysto kuchennego na mieszkalny.

NORDICA olcha antyczna patynowana

Elegancki i wyjątkowy kształt frontów z litego drewna olchowego barwionego na kolor antyczny doskonale współgra z krystaliczną bielą. Przemyślane połączenie tradycji i nowoczesności.

AMBRA olcha orzechowa patynowana

Idealne proporcje ramiaka wykonanego z drewna olchowego i płyciny w okleinie naturalnej olchowej. Elegancji dodaje stonowany kolor orzechowy i stylizowane uchwyty, a odkładająca się w szczelinach patyna i przetarte narożniki frontów tworzą wizerunek wiekowości.

STELLA olcha czereśniowa patynowana

Elegancja w dużym rozmiarze. Fronty z drewna olchowego barwionego na kolor czereśniowy zostały przytłumione patyną. Szczegóły wykończenia elementów mebli, w postaci delikatnych żłobień, dodają całości niepowtarzalnego uroku i szyku.

VERONESE dąb kremowy

Harmonia dębowych frontów o wyjątkowym wzorze, który tworzą łuczki w górnym ramiaku drzwi, trzy horyzontalne linie w ramiaku pionowym oraz ryflowanie czół górnych szuflad. Z frontami konweniuje masywna listwa wieńcząca. Delikatny kolor mebli z nutką stylizacji tworzą wyszukane i niebanalne połączenie.

STADIO olcha bursztynowa, LINEA kość słoniowa

Masywność mebli została wysubtelniona przez swoisty kontrast. Zestawienie klasycznej olchy, zabarwionej na kolor bursztynowy, i bardzo charakterystycznego kształtu ramiaka z gładką powierzchnią nowoczesnej połyskliwej folii, w kolorze kości słoniowej, tworzy nowoczesną kuchnię. Białe blaty są doskonałym dopełnieniem wyrazistego charakteru kuchni.

TRONCO olcha natura

Piękno struktury drewna olchowego oraz harmonia prostokątnych płycin, we frontach mebli, i kwadratowych uchwytów - to atrybuty kuchni skomponowanej na pograniczu klasyki i nowoczesności.

VILLA dąb miodowy

Klasyczny materiał – lity dąb – w praktycznym zestawieniu formy i kolorystyki. Geometryczny układ szafek i szuflad podkreśla funkcjonalność i jakość wykonania kuchni.

WAMPA II dąb kremowy

Rustykalna kompozycja oparta na dębowych frontach barwionych na kolor kremowy. Idealna propozycja dla tych, którzy zmęczeni nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwem poszukują esencji wyrazistego, ale zrównoważonego stylu.

  Andal Studio Mebli, Pl. Wolności 10, 44-200 Rybnik      tel./fax 32 42 36 384, tel. kom 607 098 799